Česky English

Vnitřní vybavení

Penzion nabízí komfortní ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Celková maximální kapacita je tedy 12 míst. Penzion je rozdělen na dva apartmány se samostatnými vchody. Při pronájmu celého objektu je možnost průchodu mezi paprtmány.

Dolní apartmán 6 osob: Každý apartmán má 6 pevných lůžek, k dispozici jsou 3 ložnice se 2 lůžky. Hostům je k dispozici plně vybavená kuchyň (varný panel, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, el.konvice, kávovar, lednice s mražákem,...),  jídelna , prostorný obývací pokoj s krbem a TV, SAT a malým dětským koutkem. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Horní apartmán 6 osob: Každý apartmán má 6 pevných lůžek, k dispozici jsou 2 ložnice. Jeden 2 lůžkový pokoj a jeden pokoj 4 lůžkový. Hostům je k dispozici plně vybavená kuchyň (sporák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, el.konvice, lednice s mražákem,...) a jídelní kout. Obyvácí pokoj s TV, SAT a malým dětským koutkem. Koupelna s vanou a toaletou.

PRO DĚTI: Pro naše nejmenší návštěvníky rádi připravíme dětskou postýlku (samozřejmě bez příplatku). Dále je k dispozici jídelní židlička, nočníky, vanička, branka na schodiště, hrací koberec, pěnové puzzle, dřevěná vláčkodráha, tabule na malování, stolek a židličky, pastelky a omalovánky, hračky a společenské hry.

Stravování je možno zvolit vlastní nebo v blízké restauraci http://www.salam-and-dr.cz/  nebo pizzeri www.pizzeriedasenka.cz vzdálené 300m od penzionu.

V celém objektu je zdarma k dispozici WIFI připojení.

 

Venkovní vybavení

Okolo objektu je travnatý pozemek, tenisový kurt, bazén, pergola, venkovní posezení, ohniště a gril, hrací centrum pro děti (houpačky, klouzačka, horolezecká stěna), pískoviště, dětský domeček, trampolína.

Zdarma si můžete zapůjčit  tenisové rakety, pálky na badbinkton a líný tenis, šipky, fotbalový míč.

Parkování je zajištěno přímo u pensionu, a to na vlastním parkovišti, které se nachází před domem. Příjezd k pensionu a na parkoviště je zajištěn celoročně.